| anonim_4396 a întrebat:

Buna sunt o fata de 13 ani... imi place de un baiat dar el e la 200 km de mine, lui ii place de alta dar 'respectiva' nu il place, dar e o fraiera si se poate duce de val, lui nu stiu daca ii place de mine dar mie imi place la nebunie de el. Il vad cam in fiecare luna pentru ca sta in bloc cu bunicii. si mergem des la ei. nu stiu ce sa fac sa continui de iubirea asta sau nu? daca da spuneti-mi tehnici de cucerire! plz help! dau funda!

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Tehnici de cucerire la distanta?thinking Cam greu mai ales cand stii ca el o iubeste pe ea. Daca tipa nu ii da cu flit definitiv, adica sa il doara e posibil sa stea ca un catel comunitar pe langa ea de fiecare data cand o vede si pe langa faptul ca habar n-are ce patetic arata in postura aia, e nasol si pentru tine pentru ca iti dai seama ca iti va povesti cum o "cucereste" exagerand cu multlaughing
Concluzia:Tine-l ca prieten.Cand iubesti simti nevoia sa ai persoana respectiva langa tine, daca o suni sa stii ca in x minute e langa tine, ori in cazul vostru ma indoiesc ca va fi asa

| UninspiredName a răspuns:

Trebuie sa fii tu insati ca sa cuceresti un baiat si oricum. daca nu te place...chiar nu e sfarsitul lumii mai sunt multi altii care ar putea sa te placa.big grin.succes
Hope I helpedbig grin

| marbal a răspuns:

Iti recomand un articol, citeste-l si nu vei regreta!
http://marycix.net/2010/08/27/o-fata-si-baietii/

| Nyky_4856 a răspuns:

Buna
uite.
de obicei daca esti prietena cu el se ascunde o mare dragoste! sau daca vorbiti cat mai mult pe mess
poate nu are curajul sa iti spuna ca te iubeste si el
cred kar trebuie sa ii spui ca nu ai prieten si asa o sa decurga lucrurile
ceea ce se intampla acum intre voi este ft frumos! sugereazai intalniri, plimbari
cuvintele uneori sunt de prisoswinking
bafta!

| Bibik a răspuns:

Ast si alte raspunsuri:*... va pup.:*:*:*