| AndaAndore a întrebat:

Sunt si eu putin derutata in legatura cu :
Imi place de un baiat si nu stiu daca si lui ii place de mine. Cand e cu mine si 2, 3 prieteni apropiati, se comporta ca si cand am fi impreuna. Iar cand suntem mai multi nici nu prea ma baga in seama. Vb des pe mess, glumim, radem. Dar nu stiu dc se comporta asa de frumos cand suntem impreuna. Dc imi da impresia ca ma place?

Răspuns Câştigător
| Just4FunHD a răspuns:

Poate chiar te place. Incearca sa te joci si tu putin cu el. Sa-l pupi, alteori sa nu-l bagi in seama. I faci complimente apoi il amgesti. E ca un fel de joc in care ii slabesti imunitatea si apoi actionezi direct facandu-l sa se indragosteasca de tine. Asa vei fi sigura ca ii place de tine. Un sfat profita de conversatiile de pe mess pentru a-ti pune in aplicare planul. Fi dulce, apoi rea. Baga-l in seama apoi nu.si tot asa.Succes.

2 răspunsuri:
| whoever a răspuns:

Hmm. zice bine 'just4fun' thinking doar ca unii baieti nu suporta genul ala de a face pe inabordabila sau schimbat-oare... afla ce ii place (daca tot vb pe mess) si vezi daca te incadrezi in 'cerinte'laughing