| BdyBluu a întrebat:

Treaba sta in felul urmator: Imi place foarte mult de doua fete.straight face..pe una o cheama Oana iar pe cealalta Georgi. Si in acest moment sunt foarte confuz,nu stiu care dintre ele ar fi mai potrivita pentru mine. Georgi este o persoana de incredere,frumoasa,putem vorbi despre orice,cu ea stiu ca as putea avea o relatie de lunga durata,iar cu Oana nu cred ca as avea o relatie atat de buna,doar ca cu ea vorbesc foarte mult,mereu iesim pe afara, si imi place cum arata mai mult,nu ca ar conta prea mult, dar pe mie imi pasa totusi. Si oricum nu cred ca niciuna din ele stiu ca le plac..si de aceea vreau sa fac primul pas eu..ca asa stiu ca poate as reusi. Cu ambele fete am mai avut o relatie dar mai demult. Deci.ce ar trebui sa fac, cum sa procedez? Eu nu ma pot decide. Poate ma ajutati voi! Funda puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| boylivgume a răspuns:

Eu zic s-o alegi pe Georgi, Oana este mai mult o placere trupeasca, nu sufleteasca!

| BdyBluu explică (pentru boylivgume):

Poate ca ai dreptate, dar mai astept raspunsuri!

4 răspunsuri:
| FaraSperantaSEN a răspuns:

Georgihappy parerea mea totusi poti lasa si o poza de fiecare sau fblaughing?

| BdyBluu explică (pentru FaraSperantaSEN):

Acum nu las fb sau poza..nu conteaza asta.da mersi de raspunsstraight face

| FaraSperantaSEN a răspuns (pentru BdyBluu):

Faza cu poza era la glumatongue eu zic georgibig grin