| xxxxxxxxdfsfsdfsdf a întrebat:

Suntem pe data de 20-05-2011. De ce nu stiu cine a spus ca,, apocalipsa" va veni azi? Adica sambata. Nu s-a intamplat nimic. As vrea sa imi spuneti daca credeti daca vine a polaipsa in : la sfarsitul lui 2012; in 2011; sau azibig grin stiu ca e stupid dar...sa nu spuneti ca nu stiu ce ca alte intrebari nu pot sa pun. Vreau sa stiu ce cred alti oamenibig grin.
Pa! CINE ZICE PRIMULT IA FUNDA:d:d:d:d:d:d:d

Răspuns Câştigător
| TeoPT a răspuns:

Apocalipsa nu vine și pleacă, în 2 minute.

Există o serie de schimbări care se vor petrece pe parcursul a mii de ani, ca să putem trage concluzii dacă într-adevăr e vorba despre sfârșitul lumii.
Momentan, acest subiect este folosit pentru manipulare și rating, pentru că majoritatea românilor sunt inculți și cred tot ce văd pe la Acces direct sau Dan diaconescu în direct.

Pe TPU subiectul este folosit pentru negocierea de funde.

Nimeni nu știe când va veni sfârșitul ăsta. Fiecare interpretează cum vrea el. Un lucru e sigur - nu se va petrece în două minute, ci în mii de ani.

Baftă

4 răspunsuri:
| Barbiie a răspuns:

Buna happy
eu sincer, nu cred! big grin
o sa vina si Sfarsitul Lumii.dar nimeni nu va sti cand.
Dumnezeu ne iubeste, si chiar daca i-am facut mult rau. in sinea noastra si noi i-L iubimwinking si nu o sa ne lase singuri oh go on

| irinnnnnaaaaaa a răspuns:

Si eu care credeam ca suntem in 21.05.sigh
Eu nu cred ca vine.E o prostie. Daca v'as spune si eu ca mama e virgina m'ati crede?

| Al3x_3632 a răspuns:

rolling on the floorrolling on the floor ultime 2 raspunsuri cele mai tarirolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| xxxxxxxxdfsfsdfsdf explică:

Scuze de greselibig grin.