| andri22 a întrebat:

as vrea sa va intreb voi credeti in sfarsitul lumii ca va veni pe 21 Decembrie 2012, sincera sa fiu eu nu stiu ce sa mai cred intr-un fel cred iar intr-unu nu, Ofer FUNDA...

Răspuns Câştigător
| IncorrectUsername a răspuns:

Nu vine nici un sfarsit al lumii stai calma...Presupun ca te referi la un meteorit nu? Ei, daca era un meteorit americanii de mult puneau armele pe el sa il faca bucati asa ca stai linistita ca nu vine niciun meteorit nu te mai uita la televizor la toate prostiile!straight face

| victorandrei a răspuns (pentru IncorrectUsername):

Asteroidul gigant Apophis are aproximativ 350 metri. Ce arma de pe pamant crezi ca il face bucati? laughing Tot ce vedem ca misca sarim cu armele pe el? laughing

| doctorandus a răspuns (pentru IncorrectUsername):

Cu regret, dar armele noastre contra unui asteroid sunt cam cum ai face pipi impotriva vantului.

15 răspunsuri:
| William a răspuns:

Mai sa fie ce repede uita lumea. 11.11. 2011 iti amintesti?

| nesuferit a răspuns:

Eu nu cred, eu sunt convins ca nu va fi

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Cotrobaie prin raspunsurile mele te rog.Nu te speria, putem manca si pop-corn pe 21.
Nu-i stres.laughing

| onasis1961 a răspuns:

La cât e lume de rea, ar trebui să vină.Dar nu avem norocul ăşta! Aşa că mai este de aşteptat!

| Thunderstruck a răspuns:

Vine, sunt convins.

| Mădă0611 a răspuns:

Nu o sa fie nimic. Toata lumea interpreteaza calendarul mayas, cine stie pentru ce altceva l-au facut, sau s-au oprit la data respectiva. Poate a murit singurul mayas care stia sa scrie si nu a avut cine sa continue thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vine.

| victorandrei a răspuns:

Pai sfarsitul lumii se inventeaza de multi ani laughing si culmea este ca multi cred laughing Era o vorba : nu poate fi sfarsitul lumii in 2012, am conserve care expira in 2013.

| Never4ever a răspuns:

Nu cred.

| tasmania a răspuns:

Unii asteapta sfarsitul lumii pe 21 decembrie, in timp ce altii asteapta sfarsitul lunii, pe 31 decembrie...

| andri22 explică:

Va multumesc frumos pentru raspunsuri

| tom190 a răspuns:

Daca vezi pocaitii ridicandu-se la cer sa stii ca va veni sfaristul lumii rolling on the floorrolling on the floor