| claudita00 a întrebat:

tampoane sau absorbante nu e acelasi lucru? pup

8 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

Nu
Tampoanele le pui (mă rog, lipeşti, au lipici) pe chiloţi.
Absorbantele ţi le bagi în vagin.

| Pufu a răspuns:

Buna.Nu,tampoanele sunt de fapt o.b.-urile, care se introduc in vagin, iar absorbantele sunt acelea care le lipesti pe chiloti!:-)

| AnneMarri a răspuns (pentru Pufu):

De fapt, e invershee hee

| Pufu a răspuns (pentru AnneMarri):

Te`ai documentat? Pentru ca mie mi se pare ca nu.(nu o spun cu rautate) Dar eu sunt 100% convinsa ca e asa cum am spus mai sus.

| Pufu a răspuns (pentru AnneMarri):

Uite un link in care te poti convinge si tu.Si nu mai deruta persoanele care citesc:-* http://www.TPU.ro/......cand-faci/

| AnneMarri a răspuns (pentru Pufu):

Ups, am greşit. big grin Îmi pare rău, eu aşa credeam. thinking
Încă odată, îmi cer scuze!

| claudita00 explică:

Bine bine mersi pentru raspunsuri am inteles!

| Kiss2011 a răspuns:

Eu stiam ca e tot una...dar daca nu inseamna ca tampoane us ob-urile si absorbante alea care se lipesc pe lenjerie.