| Monyyyyy a întrebat:

Buna TapI sunt clasa a 10 a la Colegiu, dar anul acesta au venit 3 profesori tare enervanti, de istorie, geografie si M1.Dau note mici ca asa vor, in loc de 1 punct la test dau 0, 3-0, 4 si azi cea de M1 ma ascultat, dar nu doar pe mine si mi- a dat 3 la altii 2.Este foarte nebună di rea, i place sa dea note mici. Sunt o elevă silitoare. Am note mari la mate, chimie si fizica care sunt grele.Ati pătit si voi acest lucru? Conteaza mult notele? La mine e problema ca is bursieră la Tenaris cu media 9 si ceva si asta imi strica media. Ajutor! Dau Funda :-)

2 răspunsuri:
| Devilgrim a răspuns:

Ai încercat să vorbești cu diriginta / diriginte despre această problemă?
Dacă nu merge nici așa, du-te la director/ directoare.

| CodreanuC a răspuns:

Pai iti afecteaza bursa asa cum ai zis, si poate sa te lase corigenta si cel mai rau repetenta, in rest nu conteaza decat bacul, dar nu cred ca esti atat de silitoare ca ai fi stiut asta tongue