| Andreea2550 a întrebat:

Buna, timp de 7 ani am fost împreuna cu cineva. Ne-am despărțit recent pentru ca el devenise distant, mi-a spus ca nu mai tine la mine. Din Ianuarie a plecat dar pana acum am mai vorbit din când in când ne-am mai întâlnit odată la el dar acum am văzut ca e cu altcineva. Deși când vorbeam cu el vorbeam normal și tot nega ca are pe altcineva. Acum m-a șters de pe toate rețelele de socializare. Credeți ca mai exista măcar puțin pentru mine in sufletul lui? Sa ii las spațiu câteva luni? Credeți ca bărbații se mai întorc după ce pleacă?

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Credeți ca mai exista măcar puțin pentru mine in sufletul lui?
Există cu siguranță, dar asta nu are relevanță, valoare pentru tine acum.El este cu alta.
Sa ii las spațiu câteva luni?
Lasă-i spațiul total, definitiv.
Credeți ca bărbații se mai întorc după ce pleacă?
Unii se întorc. Și Ulisse s-a întors.
Dar cât o să îl aștepți?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi dacă v-ați despărțit. gata, asta e! Mai are și relație! Lasă-l, treci mai departe.

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Încerca sa comunici cu el stați și discutați fața in fața probleme pe care le aveți fără sava certați fără sava contraziceți nu-și are rostul cearta numai bine o zi buna