| MaryaSiAtÂt a întrebat:

Tin foarte,foarte mult la un baiat,dar lui ii place de o alta fata, fosta lui prietena.Credei ca merita sa lupt,eu cred ca ar trebui sa renunt,chiar daca doare.?! O sa trec peste, asta e! Voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| Rawwwrrrr a răspuns:

Daca ti foarte mult la el, nu trebuie sa renunti la el. Trebuie sa-i arati cat de mult il iubesti si cat de mult ti la el. Dovedestei cat tu il vei iubi mai mult decat a facut-o fosta lui prietena. Dovedestei ca tu o sa-l faci mereu sa zambeasca cand tu vei fi cu el. Aratai ce simti pentru el. Vorbeste cat mai mult cu el, si cand gasesti momentul petrivit, spune-i tot ce simti pentru el. La un momendat tot vei reusi sa-l cuceresti, doar nu renunta la el si vei reusi.happy

Sper ca te-am ajutat.:*
winking

fundita?puppy dog eyes