| deeea08 a întrebat:

Bună,

Știu că nu e OK să pun întrebări medicale pe un forum, dar efectiv nu știu ce să mai fac, sunt disperată. Acum 2 luni am fost în spital și am fost diagnosticată cu gastrită cronică erozivă somatică. Problema e că nu am putut nici cum să țin tratamentul pentru boală deoarece am făcut o reacție adversă la medicamente în sensul că scaunul meu este foarte ciudat și își schimbă culoarea de la maro, verde și alb (tot așa). Nu are o consistență normală, ci fac ca niște chichireze de oiță. Am mai fost la medici. am încercat de toate. Vă rog dacă aveți ceva sugestii, ce ar putea fi, ce aș putea încerca, vă rog ajutați-mă. Menționez, că uneori mai am și stări de urinare frecventă.

2 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

Mai bine discuta cu medicul tau de familie si vezi ce-ti recomanda.

| Veromi321 a răspuns:

Intra pe site-ul profesionistilor in plante www.fares.ro si vorbeste cu medicii de acolo. Intra la Contact si acolo gasesti numar de telefon, de scris mesaje, etc.