| TeManancCuNutella a întrebat:

Buna!
Tot il visez pe un baiat care am fost vara asta, si acum este suparat pe mine (din cauza unui pariu).
Visez ca il iau de mana, el ma imbratiseaza, eu il pup pe obraz... dar doar atat. straight face. Si cand ma trezesc, ma trezesc foarte bine dispusa. happy
Oare de ce il visez?
Eu nu mai simt aproape nimic pentruel...pentru ca stau in Spania, ia-l el in Romania straight face.
Thanks kiss

Răspuns Câştigător
| MâţaD a răspuns:

E evident ca mai simti ceva pentru el, altfel nu l-ai visa.Defapt,visele sunt niste stari sau ganduri ascunse in subconstientul nostru, pe care nu le putem controla.Tu il visezi pe acel baiat deoarece inca iti este drag si il pastrezi in sufletel.Parerea meabig grin.

1 răspuns:
| caramel95x a răspuns:

Pai eu una cred ca iti pare rau in constiinta ta pentru ca el este suparat pe tine si nu ai putut sa vorbesti cu el sa iti ceri scuze sau tu nu ai acordat atunci chiar atat de multa importanta si acum te simti incomod si de aceea il visezi pe el ca il pupi pe obraz si te imbratiseaza si tu te simti bine dispusa pentru ca simti ca te-ai impacat cu el. SPER CA TE-AM AJUTAT CU PAREREA MEA :^^ FUNDA love struck