| bubulinadulche a întrebat:

Totul a inceput anul trecut cand eu m-am mutat la un alt liceu, intr-o zi treceam pe langa niste baietii si a zis ca unul din ei ma place, eu nu i-am bagat in seama, credeam ca e o gluma si plus de asta nu imi placea. Pe urma urmatoarele zile in fiecare zi era aceeasi poveste, mereu imi zicea lucruri.
In iunie, ultima zi de scoala am avut o excursie, un prieten de al lui m-a luat de mana si m-a dus la el, eu am inceput sa tip sa ma lase in pace si am plecat, el mereu tacea si nu zicea nimic, se uita la mine si atat.In ziua aceea mia trimes cererea de prietenie pe tuenti( gen facebook), si am vb, dar ma intreba ca ce fac, cum ma simt, niciodata nu a deschis subiectu de mine si el, sau daca am prieten sau ceva de genu`.
Anul asta cand am inceput scoala, am inceput sa ma indragostec, da stiu ca sunt o proasta dar chiar imi place de el. Si nu stiu ce sa fac daca sa vb cu el sau nu, de vreo 2 luni nu am mai vb cu el(niciodata nu am vb fata in fata, decat pe tuenti), cand ne intalnim mereu se uita la mine, dar prietenii lui nu mai zice nimic, de multe ori ma uit la el si el se uita la mine, dar ma gandesc ca daca ar simti ceva pentru mine ar vorbi...Voi ce ziceti, mai simte ceva pentru mine?

Răspuns Câştigător
| StylesGeorgiii a răspuns:

Păi... trebuie să vorbeşti cu el, sa te imprietenesti. sa vezi daca el chiar te place big grin daca sta cu baieti mai cretini inseamna ca si el e ca ceilalti.
Funda? puppy dog eyes

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poiii intreaba-l daca era adevarat ce zic prieteni lui si daca zicee ca nu spune-i ca pacat happy. Saluta-l cand il vezi si cauta motive sa statii fata in fata de vorba.

| Julyanne a răspuns:

Desigur.De ce nu? Daca nu vorbesti cu el fata in fata poti incerca sa forbesti pe Facebook sa Messenger.

| Ursoianu23Ovidiu a răspuns:

Eu cred ca inca te place, numai ca ii e greu sa vb cu tine din cauza acelor prieteni ai lui si din cauza ca pare a fi un baiat timid

| cezar2497 a răspuns:

Pai incearca sa-ti iningi timiditatea si sa te duci si sa-i vorbestiwinking adica orice s-ar intampla asta ewinking succes!