| Mynni3 a întrebat:

BUNA TPU! Aceasta intrebare este adresata fetelor: CUM AS PUTEA SA SLABESC MACAR 10 KG pentru ca ma simt foarte grea si nu stiu ce sa mai fac nu as vrea o dieta ci doar la ce sa renunta si dupa ce ora nu trebuie sa mai mananc. AJUTORsadsadcryingcrying

1 răspuns:
| Diutza18 a răspuns:

Sa nu mai manaci dupa ora 6. Sa faci un sport care sa iti placa de exemplu eu practic dansul. Nu mai manca multa paine si mananca dimineata deoarece e cea mai importanta masa. Si renunta la dulciuri si alte porcarii sau mananca doar o data pe saptamana ceva de exemplu sambata o ciocolata dar nu mai mult Sper ca te-am ajutat. Succes! happy