| OnlyTheScript a întrebat:

aceasta intrebare se leaga de cea precedenta. deci azi iustin (un coleg) l-a intrebat pe nicu daca ii place de vreo fata si el a zis :"nu... poate" si apoi a zis "Diana te-a pus sa faci asta nu?" si iustin si-a pus mainile in cap, a recunoscut. din spusele lui iustin cica nicu i-a zis sa ocoleasca subectul cand vorbeste cu mine pentru ca el nu vrea fete care schimba baietii ca pe sosete". nicu l-a pus pe iustin sa scrie pe un biletel :"am uitat sa iti zic ca nicu si-a dat seama ca il placi" pentru ca nicu vroia sa vada cum reactionez. de ce ar fi vrut asta? inseeamna ca ii pasa totusi? dar atunci de ce i-a zis lui iustin sa ocoleasca subectul? cand vorbeam cu iustin pe facebook mi-a zis ca cica nicu nu vrea sa fie cu mine, ca nu ma place etc etc. mi-a zis chestiile astea cu foarte mult curaj, iar cand vorbeam cu el fata in fata nu avea curaj voi c credeti? precizez ca dupa faza de azi l-am surprins pe nicu cand se uita la mine.
P.S iustin e indragostit lulea de mine, poate a spus "ce crede nicu despre mine" doar pentru ca e gelos. voi ce credeti

1 răspuns:
| Andradala a răspuns:

Presupun ca Iustin e gelos, dar lui Nicu tot ii place de tine, esti norocoasa.