| fearlessss a întrebat:

Buna TPU
Acesta merge de scoala? http://www.gotica.ro/......D.html.Si, zice ca are si o bareta mai lunga ca sa o port gen messager bag, cum vine asta?

Răspuns Câştigător
| BloxxDaButcher a răspuns:

Nu stiu la ce scoala inveti, dar daca dirigintele si directorul nu au o problema cu tinuta, este ok. Bareta o sa o poti folosii ca sa pui geanta peste umar, simplu.

3 răspunsuri:
| Spliffwizard a răspuns:

Salut. Eu zic ca merge pentru scoala, adica nu e foarte extravaganta, sau ceva laughing. Dar mie mi se pare doar foarte urata. Iti recomand un rucsac in genul asta https://38.media.tumblr.com/......1_500.jpg. Mi-am luat si eu acum cateva zile si sunt foarte incantata de el laughing. Funda? big grin

| AndreeeeeeeeeeeeeeBlabla a răspuns (pentru Spliffwizard):

De unde ti l-ai luat?

| Spliffwizard a răspuns (pentru AndreeeeeeeeeeeeeeBlabla):

Eu l-am luat de la un magazin de la mine din oras. pe net am gasit o gramaaaada de modele frumoase, dar nu am putut sa-mi comand T_T, oricum sunt multumita si cu acesta de l-am cumparat. initial vazusem unul negru cu stelute albe, dar cand mi-a aratat vanzatoarea ca are si pe albastru, nu am putut sa-i rezist rolling on the floor). si a fost si ieftin, 40 de lei. si e si de buna calitate. eu prefer ghiozdanele de genul, in locul gentilor. il pun in spate si plec, asa geanta trebuie s-o tin pe umar sau pe mana si bleah... laughing)) nu-mi convine asa. vreau sa fac chestii cu mainile rolling on the floor))