| Firemicegirl a întrebat:

Buna TPU...Acum 2 ani am inceput sa merg la o scoala noua. Acolo sunt doua fete care sunt gemene iar in acest moment ma inteleg foarte bine cu ele. Din pacate inca un grup cu aproximativ 6 fete inainte sa vin eu se intelegeau bine cu ele pana am venit eu la acea scoala.
Au inceput sa fie geloase ca ele nu mai stau cu acel grup ci cu mine.
In pauze, Ne imping si injura. Isi bat joc de mine.
Mergeam in drum spre casa. Si fetele acelea au acelasi drum. Ma ameninta ca imi taie parul mie si prietenelor mele. Eram singura iar ele erau la 2 centimetrii sa-mi taie parul. Treceam pe cealalta parte veneau si ele dupa mine. Le-am zis parintilor dar nu s-a inamplat absolut nimic. Ce ar mai trebuii sa fac? P.S. dau fundita.

2 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Pe la politie te mai poti duce.

| ZmeuNinja1980 a răspuns:

Du-te la politie cu o inregistrare laughing