| FataCuBuff a întrebat:

Acum 2 anii ma bateam cu toti(Mai aless baietii) in clasa si nimeni nu comenta la mine dar acum ii las si toti comenteaza la mine ma jignesc si ba chiar au curajul sa dea in mine ce sa fac sa ma placa toti si sa vrea toti sa fie prietenii cu mine si sa stea in banca cu mine La scoala nu prea aveam note prea bune acum ma injur cu toti (mai aless cu baietii) ce sa fac sa fiu prietena cu toti cine imi zice funda cel mai bun raspunshappy

2 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Dacă stai în banca ta şi înveţi totul va fi bine, ai fost un pic cam perseverent poate dacă te schimbi toţi o să îţi fie prieteni, depinde de tine, noapte bună!

| GanstaDzyRep a răspuns:

Auzi mai dale o bataie ca lumea sa te tina minte si gata problema si rezolvata.