| jaujedam a întrebat:

Acum 3 zile m-am despartit de prietenu' meu si imi e tare greu sa trec peste.Am stat impreuna numai 8 luni dar eu m-am implicat foarte mult...

Voi cum treceti peste astfel de probleme. ajutati-ma si pe mine va rog.

Cea mai buna idee sau cel mai bun sfat primeste fundita iar celelalte vot.

Răspuns Câştigător
| GabyTzzaFrumusika a răspuns:

Incearca sa il uiti si cautati altu si sa nu suferi dupa el fi tare si candestete ca mai sunt baieti...asa faceam si eu. sper ca te'a ajutat sfatul meu

1 răspuns:
| NorbO a răspuns:

Asta este problema fetelor, prea repede spuneti ca "te iubesc" si dupa va pare rau, nu poti pur si simplu sa uiti?
Iesi cu prietenii la un suc, la un film sa vezi cum iti trece, bafta!