| flavyus a întrebat:

Vreau sa-mi fac o sala acasa si nu am foarte multi bani la dispozitie, in jur de 150lei.ce alte solutii i-mi recomandatii
multumesc mult...

Răspuns Câştigător
| Danielo500 a răspuns:

Citeste asta:

http://hunkbody.ro/antrenament-acasa-incepatori/

Sper ca te-am ajutat.

6 răspunsuri:
| Ionut_Iacob_1994 a răspuns:

Sfatul meu e sa mergi la o sala dotata corespunzator, nu stiu exact ce vrei tu sa lucrezi dar in principiu la orice grupa de muschi trebuie sa modifici exercitiile, greutatile, unghiurile sub care lucrezi iar toate astea au nevoie de mai multe aparate/bari/banci etc. E cam 100 de lei un set de gantere reglabile daca chair vrei si poti cauta pe net exercitii pentru tot corpu cu gantere.dar sfatul meu ramane tot sa mergi la o sala echipata bine

| flavyus explică:

Cam cat costa 2 gantere reglabile pana la 30kg?
si unde le gasesc, am auzit ca si in supermarket

| pepsyl3mon a răspuns (pentru flavyus):

Da,cauti in hipermarketuri gen real/billa. daca nu te poti duce la o sala de fitens si intrebi antrenorul de unde poti achizitiona niste gantere.le mai poti comada de pe internet dar transportul s-ar putea sa coste mult.

| flavyus explică:

Mersi.
si o masa pentru abdomene unde as putea gasi?

| pepsyl3mon a răspuns:

Depinde de gradul de muschi pe care vrei sa il lucrezi. Daca vrei la maini cumpara-ti 2 gantere de 7 kg (in jur de 30-40lei) si o masa de abdomene.

| Cosmin86 a răspuns (pentru pepsyl3mon):

De 7 kg sunt prea usoare. mai bine reglabile, pana la maxim 30 sa zicem