| lol124356 a întrebat:

Acum cateva zile mi-am dat seama ca m-am indragostit de unul dintre cei mai buni prieteni ai mei, lui i-a placut de mine acum 1 an sau 2 dar eu nu simteam la fel pentru el... Dar acum el si-a schimbat felul de a fi, a schimbat aproape totul la el ceea ce, m-a facut sa ma indragostesc de el... Intre timp am observat ca el inca m-ai flirteaza cu fosta lui prietena, ce sa fac ca sa il recuceresc? Dau funta.

Răspuns Câştigător
| buburuza2007 a răspuns:

Pur si simplu marturiseste-i ce simti pentru el si ca vrei sa incepi o relatie cu el,intreaba-l daca simte ceva pentru fosta,lucrul asta trebuie lamurit,ca sa-l cuceresti nu trebuie mare lucru,fii tu insuti, fii calda cu el, intelege-l, si totul va merge bine, succes

1 răspuns:
| IrishCream a răspuns:

In primul rand sa iti corectezi gramatica! Si in al doilea rand. ii poti spune in fata ca te-ai indragostit de el sau poti astepta dar sa nu fie prea tarziu! Fii tu insati! happy