| Xenia16 a întrebat:

Buna tpu.Acum o luna parintii mi-au luat telefonul si nu stiu unde l-ar putea ascunde.L-am cautat in camera lor, dar daca stiti voi un loc unde ar putea fi va rog spuneti-mi. Poate si voi ati fost in aceasta situatie de asta intreb.

5 răspunsuri:
| maria999 a răspuns:

Cauta in toata casa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta-l in vaginul mamei tale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În oala cu ciorbă.

| Mihaelazet8 a răspuns:

Da, am fost in aceeasi situatie, doar ca mie imi luasera incarcatorul de la laptop. l-am cautat ceva vreme si l-am gasit intr-un dulapior de haine. insa cred ca ar trebui sa discuti cu ei ca ai telefonul luat de ceva timp. mult succes!

| Xenia16 explică (pentru Mihaelazet8):

Pai sti eu am de fapt doua telefoane, si as vrea sa iau de fapt cardul din el, ca sa nu fiu nevoita ca ei sa intre in telefon si sa umble prin mesaje si toate astea. Celalalt telefon e la mine, dar in celalalt am mesaje si toate astea si nu vreau sa imi incalce viata personala, ii cred in stare.