| Alicia4408 a întrebat:

Acum vreo saptamana am citit pe net un fragment dintr-o carte Twilight in care Renesmee, fata celor doi, povesteste cum e prima zi de liceu sau ceva de genul. Nu erau doar cateva pagini, erau mai mult de 50. Stiti cumva cum se numeste? Daca se poate si un link, va rog. Nu ma pricep la cautat pe google. Multumesc mult, mult.Promit funditakiss

5 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Nu am auzit de asta.
adica am citit toate cartile twilight dar eu n-am gasit asa ceva. happy

| 37celsius a răspuns:

Este un fan fiction, facut de fani. Sunt multe povesti cu Renesmee pe net facute de fani

| Alicia4408 explică:

Multumesc tuturor.M-am documentat si s-a dovedit ca Stephany Mayer are mai multe carti incepute! Cum ar fi Midnight Sun. Eu ma refeream la Soulmates in intrebare. Apropo tot de pe TPU am aflat laughing

| GEORGE a răspuns:

Pai cauta-le pe toate cele 4:
twilight 2008
luna noua
eclipsa
zori de zi. spor la citit!