| Nicoleta_Nico_1997_Qi8X a întrebat:

Afara este foarte cald! Sunt 30 de grade! Pe la ora 3 vreau sa ies prin parc cu fetele... Poti te rog sa imi recomanzi ceva... Cum as putea sa ma imbrac?

Răspuns Câştigător
| girl00 a răspuns:

Pai depinde cu ce te simti tu binehee hee
1)colanti
2)pantaloni scurti
3)fustita ....sus poti sa-ti iei o bluzita larguta.un tricou..maieu ce vrei tu si ce aihee hee si sandalutzebatting eyelashes

5 răspunsuri:
| Iubibilăă a răspuns:

Tricou si pantaloni skinny.
Plimbare placuta.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare! Cu un fel de maieu mai gros ca si tricou, cu sandale si pantaloni trei sfert

| alymitu a răspuns:

Pantaloni scurti, un tricou colorat si sandale / balerini happy

| Pătrunjica a răspuns:

Pantaloni scurți, un maieu simplu si niște balerini. thinking