| Ancutza99lovly a întrebat:

Aici e un loc unde pot sa imi spun povestea fara ca nimeni sa ma judece. Si multumesc mult sa incep :
" Totul a inceput la inceputul clasei a - V-a cand m-am indragostit de un baiat. Toata clasa a - V-a a fost un chin pentru mine dar la inceputul clasei a VI-a totul a fost altefel. Eu am facut un id pentru o prietena si aceea prietena a avut ideea de a ma combina cu el. Totul a mers de minune pana azi. Eram conbinata cu el eram impreuna, dar azi m-am certat cu cmbp care mi-a spus " Azi decat o banca ne mai leaga pentru ca noi suntem colege de banca "... Azi iubitul meu a aflat adevaru si mi-a spus
k nu am mai putea sa fim impreuna. ce sa ii spun ca sa inteleaga ca eu il iubesc cu adevarat. eu i-am spus " Daca tu m-ai omori, m-ai bada in spital, m-ai insela eu nu as putea sa iti port pica pentru k te iubesc ff mult " Va rog eu mult sa imi dati sfaturi am nevoie urgenta de ele si va rog sa nu fie rasp de genul " acu iti arde tie de iubiti? gandeste-te la scoala " sau " fa cum crezi " vreau niste raspunsuri care sa ma ajute sa ma impac cu el mersi mult cel mai bun raspuns ii dau fundita mica mare de care vrea :*:*:*

3 răspunsuri:
| AnnielaIoana a răspuns:

Nu inteleg despre ce adevar e vorba. Faptul ca erai indragostita de el din clasa a V a?

| CapitanPufuletee a răspuns:

Mda..esti obsedata de el laughing)trebuie sa lasi totul sa se intample de la sine!winking

| Rainbow37 a răspuns:

Doamne...Fetele de vârsta ta învață pentru școală, iar tu ești obsedata de băieți.Ai doar 12 ani...ai toată viata înainte sa iti găsești pe cineva.