| ralucamirabela a întrebat:

Ajutati`ma crying Am facut o prostie maree sad Vineri seara si-a facut un baiat majoratul.Si eu m`am imbatat de suparare rolling on the floor Si m`am sarutat cu sarbatoritu rolling on the floor si cu ink unu crying k venise la mine sa dansam, si eu l`am intrebat ceva, si m`a sarutat direct crying SI eram beata, nu realizam...si daca afla prietenul meu ma cert cu el crying ce sa ii ziiiic crying k el se supara rau daca afla crying si nu vreau sa ma despart de el big grin va rooog. helllp me urgeeent

3 răspunsuri:
| Meow15 a răspuns:

Păi nu îi spui. El de unde ar putea afla, decât de la tine?

| ralucamirabela explică:

Pai m`au vazut multi straight face

| Cristan95 a răspuns:

Ii zici simplu ca ai fost beata si ca nu ai realizat.Multi oameni fac prostii la betie big grin