| ioana19971995 a întrebat:

ajutati-ma va rog...am creat nu de mult o pagina de facebook(de amuzament in principal) si nu stiu cum sa o fac cat mai populara (fara sa ma coste ) astept parerile voastre cat mai repede ...va multumesc!

8 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Dacă vrei, poţi să vii pe pagina noastră. Vrem să mai găsim admini. Avem 168 persoane care au dt Like paginii. Dacă te interesează, lasă un mesaj pe privat.O seară frumoasă!

| DaReZon a răspuns:

Fiecare om isi face populara pagina prin altele. Pur si simplu mergi la alte pagini si intrebi daca vor sa faca share 4 share. Asa iti aduni like-uri. Dar astea nu ti le aduni intr-o zi

| Ajutatorool a răspuns:

Daca nu e populara inseamna ca nu e amuzanta.

| ALEX2402 a răspuns:

Posteaza zilnic si fa multe concursuri sau quiz-uri big grin

| PiinkSmiile a răspuns:

Exista un site pe nume 50like.tk.Si eu l-am folosit, dar are cateva dezavantaje.
1.Cei care iti dau like la pagina, automat le vei dasi tu la paginile lor straight face
2. Dupa un anumit timp, cei care iti dau like vor realiza unde a mers like-ul lor si si-l vor putea retrage
3.Deoarece like-ul nu-i dupa propria alegere, nu prea vei avea likes la postari straight face