| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU am 12 ani si sunt in clasa a5-a,eu plac un baiat care este de seama cu mine dar suntem in clase difertite...eu faceam meditatii cu el,noi mereu ajungeam primii si aveam timp sa vb si sa radem, cand faceam exercitii si toata lumea era atent/a sa faca exercitiul el era atent la mine, iar d-na la atentionat ca de ce se uita la minewinking,.iar un prieten de al lui mi-a spus baiatul pe cre il plac ma place(si eu il plac).dar cum sa ii arat? dau funda! si vot

Răspuns Câştigător
| maadyloveth a răspuns:

Pai in primul rand vorbeste cu el si prin privire se arata totul.Zambeste-i atunci cand te priveste sau cand il vezi, iar restul vine de la sine

1 răspuns:
| HelloMyNameIsBrilliant a răspuns:

Waaaw, ai 12 ani happy pai eu stiu..sunteti in aceeasi clasa? Cred ca singurul lucru pe care l´ai putea face e sa fiti buni, foarte buni prieteni, ca si pana acum, sa va intelegeti bine!