| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU...am 13 ani si am o prietena, credeti ca este bine? dau fuunda!:X

Răspuns Câştigător
| mOBSCENE a răspuns:

Daca tu tii la ea, si ea tine la tine, totul e super happy in primul rand ar fi calumea daca ar stii si parintii, dar daca nu vrei sa le spui poti astepta pana te vei simti pregatit... oricum iti zic din proprie experienta ca ai mai multe avantaje daca stiu parintii, nu te vor mai trata ca pe un copil, vor avea inceredere in tine, plus ca nu va trebui sa te ascunzi de fiecare data cand iesi cu prietena tabig grin
nu trebuie sa asculti de altii, sa nu iei in seama comentariile rautacioase, daca voi va simtiti bine impreuna, bravo voua!
tine-o tot asa smug

2 răspunsuri:
| Lilllith a răspuns:

Daca va simtiti bine impreuna va iubiti este super ok...da eu cred ca nu prea are rost sa ai prietena asa de repede... oricum pana la varsta de 16-17 ani toate relatiile sunt trecatoare.si nu merita poate tu o iubesti dar ea nu si te va insela si nu merita dupa aia sa suferi mai bine traiesteti copilaria la maximbig grindistreazate fa-ti prieteni prietene.love struck funda va rog

| deutszaandreutzsa a răspuns:

Prietena e patri?