| aura23acp a întrebat:

Buna TPU am 13 ani si m-a intepat o capusa mica in picior, nu ma doare nu s-a umflat nu am simtit nimic, nu a supt sange ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Mariinaa a răspuns:

Dezinfecteaza acel loc, si in caz de a doua se umfla, sau se invineteste spune-le parintilor si te vor duce la doctor sa vada daca totu' e in regula. Succeshappy.

3 răspunsuri:
| Clauvdgg a răspuns:

Poate i-a ramas capul.
Mai bine mergi la doctorwinking

| aura23acp explică:

Nu am ce sa dezinfectez nu mi-a ramas decat un punc mic rosu, dar e posibil sa fi ramas ceva inauntru in piele?

| xXTheLoveXx a răspuns:

Scoateo si dezinfecteaza rana sau du-te la un medic cel mai recomandatbig grin