| iubescviata21 a întrebat:

Am 13 ani si sunt scunda (aprox. 1.50 ). Parintii mei nu sunt nici ei prea inalti; mama : 1.60, tata : 1.75. Sora mea are 1.62 (poate ajuta) si are 15 ani. Vreau sa cresc mai "repede". am impresia ca de ceva timp stagnez. Sport de performanta nu fac. Acesta fiind ultimul an, am pus cartea pe primul loc, deci timp de alte activitati nu am.
vreau solutii reale. voi ati luat ceva, vitamine? va rog sa ma ajutati!

1 răspuns:
| xChocolateRoxiiixD a răspuns:

Nu, nu lua vitamine, te distrugi asa, te faci grasa sau prea, prea inalta. Lasa de la sine. Eu am 12 ani si am 1, 42. Deci nu te ingrijora, e foarte bine la 13 ani asa de inalta.