| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU sad Am 14 ani, am trecut in clasa a 9-a la un liceu foarte bun din Bucuresti si acum o luna am fost la o petrecere a unui prieten intr-un club. Acolo au venit multi cunoscuti de ai mei printre care si baiatul pe care-l plac. Bineinteles ca era bautura si noi toti ne-am imbatat. Baiatul acela pe care-l plac m-a dus in baie si "mi-a tras-o" cu voia mea desigur sad Nu stiam ce fac eram beata turta crying De atunci sunt cu el, dar problema este ca azi am aflat ca sunt insarcinata crying Nu stiu ce sa mai fac! Sunt disperataaa! Nu vreau copilul! Parintilor mi-e jena sa le spun, ma gandeam sa-i zic surorii mele (24 de ani) care imi este o buna prietena si mai ales ca a trecut si ea prin asa ceva cand avea 18 ani...
Baiatul nu stie ca sunt insarcinata si nici nu vreau sa-i spun! Imi este scarba de mine! Imi vine sa ma arunc de la balcon! M-am ***** ca un animal, fara sa stiu nimic crying
Ce sa fac? Daca iau bani de la parinti fara ca ei sa stie si merg sa fac avort ma primesc aia de la spital?

6 răspunsuri:
| Hiroko a răspuns:

Woooow straight face
deci daca spui ca sora ta are 24 de ani.ai putea sa-i spui ei. adica ar fi bine sa le spui si parintilor.dar daca ti-e rusine de ei, spune-i surorii tale si gasiti amandoua o solutie

Multa bafta :X:*

| nesuferit a răspuns:

Pai ce sa zic alexia... nasol.
Din cate stiu iti trebuie un adult cu tine nu neaparat sa-ti fie parinte

| yellowsmileyface a răspuns:

Buna!
Eu cred ca ar trebui sa le spui parintilor.Ar fi cel mai bun lucru, ei te ajuta cu orice.Normal ca se vor enerva.Dar le va trece. Spune-le adevarul!

| aLexuK a răspuns:

Wa ce ai facut tu este o prostie.acum nu vreau sa iti scot ochi ca ce ai facut dar ar trebui sa ii spui mamei tale sau tatalui tau si sigur o sa te ierte.ca doar esti copilul lor dar fara o pedeapsa eu zic ca nu o sa scapi. sper sa treci cu bine peste :X

| Corbii a răspuns:

Cel mai bine e sa le spui parintilor.pentru ca este un pacat f mare sa faci avort.asa ca mai bine il pastrezi.stiu ca esti copil si ca iti e greu.dar e mai nasol cand parintii tai o sa vada ca incepi sa te ingrasi brusc.si inca o intrebare inca il mai placi pe acel baiat?

| anonim_4396 explică (pentru Corbii):

Da,si sentimentul este reciproc.