| Sw33tG1rl4ever a întrebat:

TPU! Am 14 ani si 1.60. Care ar fi greutatea ideala pentru mine? Nu vreau link-uri care calculeaza greutatea ideala, doar parerile voastre. Multumesc, funda!

Răspuns Câştigător
| DaYannaDG a răspuns:

Buna!
In primul rand eu am 15 ani si 1, 60 si am intre 45-50 kg. Acum difera si cat mananci tu si cat de mult tii la silueta ta. Nu conteaza daca ai peste sau sub 50 kg, dar ideal ar fi, ca la varsta ta sa ai intre 45-55 kg.

3 răspunsuri:
| hecamefrommetalland a răspuns:

46-55 DE KILOGRAME (în funcție de modul în care îți petreci viața).

| MagdaLove a răspuns:

Cam 50 si ceva...ca si eu am 11 ani si am 52 de kg

| betty2210 a răspuns:

Eu cred ca in jur de 50 de kg happy