| Capshuu a întrebat:

Buna TPU.Am 14 ani si as vrea sa ies impreuna cu gasca de prieteni dar parintii nu prea vor sa ma lase deoarece spun ca sunt cam mica:d.Intr-o seara au dormit 2 colege la mine si am iesit afara happy toti baietii din discoteca erau la mine in fata casei am stat pana la 03:30 dimineatahappy. Erau acolo baieti cu acre nici macar buna nu-mi dadeam si acum ne intelegm chiar destul de bine si asta imi placehappy. As vrea sa ma vad cu ei in fiecare weekend dar n-or sa vina mereu la mine la poarta si eu nu o sa ies fara prietenele mele doar eu cu ei atatia baietihappy. Am incercat sa le rog sa iesim impreuna dar pe ele nu le lasa parinti nici gand si nici pe mine fara ele nu ma vor lasa si nici nu vreau sa merg decat eu singura:d. Dar chiar simt nevoia sa ies din casa seara sa ma distrez cu ei sa facem tot felul de chestii stiti si voi cum sunt baietii atat de amuzanti si atractivihappybig grin.Nu stiu ce sa fac simt nevoia sa ies. Un sfat funda si celolralati voturihappy.

Răspuns Câştigător
| helllauuu a răspuns:

Nu este un sfat prea bun a lui Silviusds pentru ca daca tie ti se intampla ceva doamne fereste ei nu vor sti unde esti sau ce faci, parerea meabig grin

2 răspunsuri:
| Supps a răspuns:

Sfatul meu este sa incepi sa-ti minti parintii. Minte cu nerusinare, ca ceea ce nu stiu nu le poate face rau, iar hotul neprins e negustor cinstit.

| Capshuu explică:

Pai asta e si porblema eu vreau sa stiee dar nu ma lasa si vreau sa ma distrez cat mai mult