| cristicristi9999999 a întrebat:

Buna TPU... Am 14 ani si as vrea sa-mi pun cercei in ambele urechi dar parintii mei nu vreau le-am zis de multe ori si imi zic nu... ce sa fac oare?

Răspuns Câştigător
| dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd a răspuns:

Nu ma mir ca parintii tai nu te lasa. Esti baiat si li se pare ciudat sa iti pui. Probabil se gandesc ca nu esti tu fata sa ai cercei.
Daca nu vor sa te lase, poti sa ii rogi sa te lasa macar intr-o ureche. Sa le zici ca o sa faci mai multe treburi prin casa, ca o sa iei note buna etc.
Daca nici asa nu merge, poti sa iti aduni bani si sa iti cumperi un cercel cu magnet. Astfel, nu iti vei face gaura in ureche, vei scapa de durere si de posibilele infectii.

| cristicristi9999999 explică (pentru dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd):

Si cam cit ar costa un cercel cu magnet

| dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd a răspuns (pentru cristicristi9999999):

Nu foarte mult. La mine in oras costa in jur de 20/25 lei, ca sa fie magnetul bun si rezistent.

5 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Esti baiat? In ambele urechi? Ce o sa urmeze? Barba si perucarolling on the floor conhita wurst 2, poate ne castigi eurovisionul urmator.

| ZORRA a răspuns:

Sincer n mai este la moda sa porti ca baiat cercel in ureche mai asteapta si tu 4 ani si vei face daca vrei cu adevarat dar ai sa vezi ca daca iti faci acum iti va parea rau mai incolo

| doreal a răspuns:

Esti baiat big grin, vrei sa fi fata? Daca tot iti trebuie cercel in ureche pune-ti intr-unul.