| anonim_4396 a întrebat:

Bună, TPU.Am 14 ani și când aveam 13 ani m-am lăsat prostită de copii de la școală și am fumat aproape un an cam 10-12țigări pe saptamână. La început nu trageam in mine, adica nu inspiram fumul cam vreo 5-6luni,dupa aceea am tras și eu în mine.Nu voi mai fuma NICIODATĂ.
Întrebarea mea este dacă îmi va face asta vreo problema de sănătate în viitor, am spus nu voi mai fuma NICIODATĂ.????

Răspuns Câştigător
| NathanAl a răspuns:

Nu o sa ai probleme, dar numai fuma pe viitor. happy

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca nu mai fumezi esti ok

| aimullah123 a răspuns:

Pai sa nu mai fumezi. Poti citi pe net cate nasoale poti face de la fumat :O :O :O Dar daca zici ca nu mai fumezi inseamna ca o sa fii in regula :*