| IngerasMik a întrebat:

Buna TPUhappy

Am 14 ani si vreau sa imi fac un tatuaj pe picior... voi ce parere aveti? ce model mi s-ar potrivi (sunt fata)

Multumesc big hug [fundita +vot]:*

Răspuns Câştigător
| MademoiselleV a răspuns:

Bună. În primul rând, pentru că ai sub 18 ani, ai nevoie de acordul părinţilor. =) Eu te sfătuieşti să te mai gândeşti un pic, pentru că e serios, să nu regreţi mai târziu. Dar totuşi, alege ceva frumos, mai feminin, sau după stilul tău. Uite aici un site de unde te poţi inspira: http://www.codrosu.ro/......ciorului/. Sper că ţi-a fost de folos. Multă baftă!

6 răspunsuri:
| Barbiiiiie a răspuns:

...La varsta asta? eu zic ca ai vreme de toate si de tot:* toate la randul lor. Mai cresit si tu 1-2 si poate. da acu dca te lasa parintii tai problema ta. Papa

| DeeaBlondiii a răspuns:

Ai putea sa iti faci o steluta sau un delfin:*

| DorelSudoru a răspuns:

Nu pot de cat sa ma amuz la intrebarea dalaughingde ce ia dati singura seama

| AlexStoica98 a răspuns:

Ti s-ar potrivi modelelul,, mai asteapta pana mai cresti''!