| anonim_4396 a întrebat:

Am 15 ani dar arat de 12/13.Ce sa fac? Vreau sa par putin mai mare pentru ca multi ma iau la mișto...

Răspuns Apreciat de Editori
| IsabelaIssa a răspuns:

Niciodată să nu îți dorești să devii ceva sau cumva pentru alții. Părerile lor nu ar trebui să te afecteze și să îți influențeze viața. Nimeni nu este perfect și fiecare dintre cei ce te iau la mișto are defecte de care este mai mult sau mai puțin conștient. Ești unică prin tot ce ești, rămâi așa! Nu-i lăsa pe alții să decidă în locul tău cum să arăți, cum să te comporți și ce să gândești.

3 răspunsuri:
| CodrutElian1990 a răspuns:

Pana la 17-18 ani o sa mai cresti. Inaltimea este genetica. Dar se poate transmite si de la bunici, nu numai de la parinti.
Trebuie sa fii prin comportament, atitudine si cunostinte de 15 ani. Asta este important.

Răspuns utilizator avertizat
| Richard2003 a răspuns:

Nu ai ce face
O sa crești și tu