| IrinaElena12 a întrebat:

Am 15 ani si de doua zile nu am mai mers la scoala ca sa ma duc la iubitul meu. El are 21 de ani, dar eu il iubesc foarte mult. Mi-a propus sa o facem iar eu am acceptat. A fost foarte bine, pana acum eu fiind virgina. Aseara mai venise un prieten pe care nu il cunosteam, si am facut-o in trei. M-am simtit foarte bine, dar credeti ca am luat vreo boala? Am folosit protectie

6 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Nu ai luat nicio boală. Poate te'ai molipsit de ceva naivitate, dar asta e. O să'ţi treacă sigur, la un moment dat.

| Esperança a răspuns:

In afar de faptul ca ai devenit curva si un obiect de folosit mai nimic.
Insa sper sa fie doar o gluma proasta...

| nyko06 a răspuns:

Doamne fereste, tu nu gandesti, mai bine ti-ai vedea de scoala.

| MMadalina a răspuns:

Fata draga, eu sincer nu inteleg de ce ai venit aici sa ne intrebi pe noi. Atata timp cat tu consideri ca ai facut bine ca te-ai incurcat cu unul de 21 de ani, ce-ti mai trebuie sfaturi de la noi?

| winchesters a răspuns:

Eu cred ca profita de tine, si de inocenta ta.
Treaba ta ce faci cu viata ta...
Daca ai folosit "protectie" nu ai luat nicio boala, stai linistita.

| AlinKun a răspuns:

Daca ati folosit protectie nu e nici o problema