| IulianaTa20 a întrebat:

Hei TPU, ma numesc Mineola si acum 2 seri iubitul meu mi-a propus sa facem sex, eu fiind la el acasa uitandu-ne la un film. Am acceptat si ne-am dat drumul pornirilor.El a introdus-o doar un sfert si nu am simtit mare lucru. Nu am folosit prezervativ, credeti ca o sa raman insarcinata, avand in vedere ca a bagat-o doar putin in vaginul meu? Dau Funda si va rog fara mistouri!

Răspuns Câştigător
| Deea2427 a răspuns:

Poti ramane si daca o baga 1cm si daca o baga toata ...sau.poate nu.cum ai norocul

10 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca a ejaculat in tine si erai in perioada fertila, ai ramas gravida.

| Goete a răspuns:

Si cum sti tu ca pe tot parcursul actului a introdus-o doar un sfert? Si daca n-ai simtit mare lucru de ce nu i-ai spus s-o bage toata? oricum, riscul de sarcina e acelasi.

| SupMates a răspuns:

Nu te speria, daca nu s-a terminat nu ai cum sa ramai.

| Lule a răspuns:

La ce film v-ati uitat?

| IulianaTa20 explică (pentru Lule):

Fifty Shades Of Grey

| Lule a răspuns (pentru IulianaTa20):

Aaa...pai si eu as face sex la filmul ala e foarte plictisitor.
Nu cred ca poti ramane insarcinata, adica trebuie sa fie sperma in vagin pentru a se putea intampla asta, conteaza daca erai si tu in petioada fertila, daca el s-a masturbat in ziua aceea.

| DaniGl a răspuns:

Nu sunt sanse, daca nu a ejaculat in vagin.

| PopaCristian a răspuns:

Daca nu a ejaculat in vagin sansele sa ramai gravida sunt foarte mici dar nu sunt nule.

| Emanuelchiriac a răspuns:

Pai depinde daca si o dat drumu in tine da daca nu nu poate sa. Baga. Nu mai capu dar decomndata. Ce si-o dat drumu in tine si sperma o ramas in vagin sunt sante de 60%.