| skdjdniiiiig a întrebat:

Am 15 ani, si îmi placea de un băiat, am fost împreună 4 luni, dar nu ne.am văzut, pentru ca eu sunt timida si mda. Am fost certați, o săptămână, iar in timpul acesta, vorbeam cu un prieten, pe care il cunoșteam mai de mult timp, am ieșit pe afara cu el, si inca o prietenă, si ziua următoare, am ieșit doar noi, si... Mda, am început sa fim mai mult decât niste prieteni, si pană la urma ne.am certat din motive banale. Iar acum, vorbesc cu ambii băieți, si nu stiu ce sa fac, pentru ca eu cred ca țin la amândoi. Ma puteți ajuta cu niste sfaturi? ( dar nu ceva gen " fă ce simți " pentru ca nu stiu ce sa fac ).

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Merti mai departe cu amandoi si in curand cel ce te iubeste mai putin se va retrage, neacceptand concurenta.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Neuronul a răspuns:

Imoprtant este să ştii ce simţi.
Ia o pauză.
Du-te într-un loc liniştit unde îţi place să stai.
Gândeşte-te la ceeea ce simţi şi alege unul din băieţii care crezi că este potrivit pentru tine.