| iuliaaa_9818 a întrebat:

Am 17 ani si sunt cu un baiat de un an si cateva luni el are 19 ani.de la inceputul relatiei ne certam mai mereu din nimicuri. A fost plecat cateva luni.cand a venit inapoi ne-am inteles super bine.cum a plecat iar au inceput certurile ma injura mereu cand se enerveaza.peste o luna se intoarce.as vrea sa-l fac sa inteleaga ca nu este frumos in primul rand sa-mi vorbeasca urat.am discutat cu el despre asta si imi spune ca merit...si dupa isi cere scuze se jura ca nu ma mai injura si se repeta mereu.am multe planuri cu el pe viitor. va rog spuneti-mi ce sa mai fac. De lasat nu pot sa-l las pentru ca il iubesc foarte mult.

2 răspunsuri:
| פרנקו a răspuns:

Uite un id email_sb13 am o sora care e profesionista daca vrei te putem ajuta sa il pui la picioare pe incultul asta ca altfel nu pot sa ii zic. pana atunci ce stiu eu este ca. daca la sora mea comnatul ii vorbeste urat. is dead. daca intelegi big grin e foarte rea si asa ar trebuie sa fi si tu. daca ii dai tot pe tava. din cate zici tu acolo cred ca are si alta fufa...winking

| ZooM a răspuns:

Nasoala treaba da cred ca iti pot da sfaturii da add id fulgerila100_vlad