| alexyaf a întrebat:

am 20 ani si am avut 2 parteneri sexuali pana acum.Cu al 2 lea partener inca sunt de 3 ani.Cu 1 partener am fost la 16 ani pentru ca ma vrajit, m-a mintit ca ma va iubi etc si am avut incredere in el.In fine am gresit, si mi-am dat seama ca alaturi de el voi avea o viata grea si asa l-am cunoscut pe actualul cu care sunt de 3 ani si stia de la inceput intamplarea cu 1.Desi de vreo 2 ori ne-am despartit din cauza asta pentru ca si-a dus aminte.Voi fetelor cati parteneri ati avut si ce varsta aveti?

6 răspunsuri:
| alinutzapissy a răspuns:

Eu am 18 ani si am avut 0 parteneri.Sunt intr-o relatie de 3 luni, pana acum am mai avut o relatie de un an, dar nu simteam ca trebuie sa o fac cu aceea persoana.Stiu suna stupid"wow la 18 ani virgina"oh go on in fine.Ce pot sa zic, eu daca as fii fost in locul lui as fii multumit ca nu esti c**rva si ai fost doar cu o persoana inaintea lui si ca nu esti in cautare de alte experiente cum sunt altele.tongue

| Wøodenpints a răspuns (pentru alinutzapissy):

Nimănui nu-i plac virginele, crede-mă. Şi am întâlnit destule curve virgine. Ca să fii curvă nu trebuie neaparat să ti-o tragi cu toată lumea.

| Wøodenpints a răspuns:

Cui îi pasă cu cine şi de câte ori ţi-ai tras-o tu?

| alexyaf explică (pentru Wøodenpints):

Te crezi cumva fata? eu am pus o intrebare pentru ca am nevoie de niste pareri!

| Loredana12 a răspuns:

Eu am doar 14 si inca nu mi-am inceput viata sexuala si nici nu am de gand prea devreme sa o incep. Sincer si pe mine au incercat multi sa ma vrajeasca dar din fericire nu le-am picat in plasa si sper sa nu le pic nici de acum incolo. happy mult succes si noroc cu prietenul tau actual si spune-i ca nu are rost sa deschida subiectul ''trecutul'' pentru a va certawinking

| alexyaf explică (pentru Loredana12):

Bravo tie.Te sfatuiesc sa nu faci acest pas pana nu vei fi 100% sigura de el si de iubirea lui.te :*:*