| Elenana a întrebat:

Buna TPU am 3 luni de cand fac tratament dermatologic pentru acnee prescris de un dermatolog dar am o intrebare mie mi s-au mai trecut din cosuri imi mai apar dar mai am semne, acum dermatologul este in concediu pana pe 15 septembrie daca in 3 luni s-au trecut cosurile dar tot mai apar daca mai urmez acelasi tratament petele se trec? Mai are rost sa fac tratamentul sau nu? Dau funda

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urmeaza tratamentul.

| clarck a răspuns:

Da cred si eu, urmeaza tratamentul happy
imi spui si mie ce ti-a sfatuit dermatologul?

| Elenana explică (pentru clarck):

Buna pai mi-a dat multe creme si antibiotic timp de 3 luni si mi-a spus sa nu le mai storc sau sa-mi pun mainile pe fata, daca vrei sa afli mai multe contacteaza-ma in privat happy