| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU am 39 de kg la varsta de 11 ani sunt foarte dezvoltata pentru varsta mea dar; mi se pare ca sunt putin grasa uneori la capitolul picioare (eu nu sunt desiugur grasa dar; nici zlaba intre) Credeti cand o sa mai cresc in inaltime o sa mai zlabesc nu? Pentru ca nu mananc chimicale etc.si nici mult

Răspuns Câştigător
| xqDemiiLovato a răspuns:

Si eu am 11 ani si 38 kgsadAr trebui sa mancam mai sanatos, dar...eeerolling on the floorAveam 39 kg, acum am 38big grin Am slabit 1 kglaughingieee.Sa trecem la subiectlaughingIncearca sa te abtii de la paine sau sa cumperi paine alba, multe fructe si legume.eu asta fachappysper ca te-am ajutatbatting eyelashes

4 răspunsuri:
| mytzzy_8364 a răspuns:

Nu esti grasalaughing))si nu trebuie sa slabesti esti foarte bine asa!

| Element25 a răspuns:

Incearca sa mananci cat mai sanatos ...si sa faci exercitii(maai ales abdomene)... sper ca te va ajuta cat de cat!happy

| Flöricicä a răspuns:

Eu la 11 ani aveam tot asa 36-37-38 kg si 1, 50 si nu eram nici foarte dezvoltata cum zici tu.Intotdeauna nu mi s.a parut ca sunt asa grasa dar cateodata si eu am impresia ca picioarele.s cam marihee hee.Eu de mica m.am invatat(fara sa stiu, normal)sa nu mananc paine decat daca mami imi pune icre, pateu sau altetebig grinlaughingIti mai dau un exemplu.Prietena mea cea mai buna are 11 ani aproape si jumatate si e dezvoltata, 1, 60 si 45 de kg si nu pare chiar asa rau.Incearca sa nu mananci toate prostiile chiar daca te atgar ff mult=p~winking

| Bettw a răspuns:

Buuna.am aceaji problema ca a tha.8-