| george9510 a întrebat:

Salut cum as putea sa cresc in inaltime cred ca sunt cel mai mic baiat din clasa am 17 ani si 1.71 m mie mi se pare putin si as vrea sa fac ceva numai ca nu pot sa practic sport in schimb fac sala credeti ca as putea sa cresc daca fac picioare?

3 răspunsuri:
| persseuss a răspuns:

Joaca baschet, du-te la inot

| Memories a răspuns:

Nu cred... Daca faci fitness nu cred ca ai sanse sa cresti ba chiar din contra....Insa vei creste daca faci intinderi, sarituri cu coarda etc

| GirlzM a răspuns:

Sarituri in lungime, inaltime, cu coarda. incearca si biciclete, role etc. Nu stiu cat o sa reusesti, dar bafta.