| Prici a întrebat:

Buna TPU
Am acid la stomac. Adica cand "ragai" ma ustura gatul
Nu stiti ce sa iau sa imi treaca?happy

3 răspunsuri:
| 4b a răspuns:

Cu aciditatea gastrica nu-i de joaca, iar usturimea ce o ai in gat, nu e decat un efect, deci ai grija ce mananci si ce bei;) http://ligiapop.com/2007/11/16/ce-poti-face-pentru-arsuri-la-stomac/

| ღvampireღ a răspuns:

Ceai cu miere

| Dragos00098 a răspuns:

Salut. Si eu cam la fel, simt ca ma sufoc, insa nu ma ustura gatul. Pentru gat ia-ti de la farmacie glicerina boraxata, e ieftin, pana in 5 lei, si te tine doua-trei saptamani, iar pentru ragaieli mananca multe verdeturi si usturoi! Adica ai putea sa-ti faci o salata cu castraveti, ardei si usturoi. Funda?