| DulceataDeCapsuni a întrebat:

Am aparut la Digi 24 fiindca sunt intr-o trupa de teatru si imi este rusine sa nu ma vada cunoscuti...Ce sa fac?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Inseamna ca te-ai facut de ras acolo. Altii s-ar mandri daca apar la tv.

| DulceataDeCapsuni explică (pentru darrio2007):

Nu, doar ca eu am trac foarte mare

| Violleta2022 a răspuns:

Retrage-te din trupa, daca vrei sa devii invizibila.

| DulceataDeCapsuni explică (pentru Violleta2022):

Nu vreau sa ma retrag pentru ca aceasta trupa m-a facut sa nu mai am asa emoti sa nu mai fiu cum eram, sa nu vorbesc de trac cu fiecare spectacol tracul meu scade din ce in ce mai mult, dar sa tinem cont ca un spectacol lucram la el vreo 8-9 luni.

| Violleta2022 a răspuns (pentru DulceataDeCapsuni):

Pai, hotaraste-te ce vrei, sa fii limbuta, sau sa fii invizibila?

| Andreeush a răspuns:

Nu poți să eviți să fii văzut.
Dar nu înteleg de ce îți este rușine.

| Csander a răspuns:

Si de ce iti pasa atat de mult daca te vede cineva cunoscut? Fa-ti treaba acolo fara sa te intereseze de ce crede unul sau altul.

| Gabriel2424 a răspuns:

Cum sa-ti fie rusine cu ceea ce faci, este ceva ce nu toata lumea face, vor fi mandri ca au pe cineva ce apare la televizor.

| DulceataDeCapsuni explică:

Imi este rusine de ceea ce vor spun altii