| narcisa666 a întrebat:

Bună TPU.
Am aproape 16 ani, fumez de ceva timp o lună jumate cam, 6-7 țigări pe zi.
Băieții ce părere aveți despre fetele care fumează?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu nu as saruta niciodata o fata care fumeaza, nu as iesi in oras cu o fata a carui par pute a fum ca sa nu mai zic ca e chiar dizgratios sa vezi o femeie cu tigara in mana... dar na e doar parerea mea

| neutrino a răspuns:

Pentru un baiat care nu fumeaza nu este o mare placere sa sarute o fata a carei gura miroase a tutun.

| aXy99 a răspuns:

Depinde de fiecare. Unora le place, altora nu. Daca fumeaza si ei, probabilitatea de a le placea o fata care fumeaza creste, daca nu fumeaza, slabe sanse sa te agreeze.

| Axys a răspuns:

Daca parintii iti sunt fumatori eclar ca incepi si tu... dar sa stii ca nu-i buna de loc tigara e o porcarie

| ZippiAndrei a răspuns:

Mie unul imi plac fetele care fumeaza, iar eu nu fumez si nu o voi face niciodata. Oricum, rar am vazut ca un baiat care nu fumeaza sa fie impreuna cu o fata care fumeaza. De obicei fetele care fumeaza sunt impreuna cu baietii care fumeaza si invers.