| Zuuzzu6 a întrebat:

Am aproape 18 ani şi vreau să-mi fac pierce în buric. Nu am un buget foarte mare şi nu-mi permit să mă duc la un salon. Aş dori şi eu câteva informaţii mai utile pentru că vreau să-mi fac singură. De pilda, de cât trebuie să fie branulă, ştiu că trebuie xilină. de care pierce să fie. cum trebuie îngrijit. Şi nu vreau să-mi răspundeţi că îmi risc sănătatea, că ştiu asta...dar îmi doresc f mult, adică, e damblaua mea de când eram mică şi până nu mi-o fac nu mă las. Vreau să răspundă cei care se pricep.

3 răspunsuri:
| SabinaRsT a răspuns:

Nu iti permiti 70 de lei la 18 ani? Dar, iti permiti sa risti sa faci complicatii... Imi pare rau nu te pot ajuta cu nimic.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

De cele mai multe ori,, damblalele,, se platesc scump.Nu te-as sfatui sa faci asa ceva singura, pentru ca nu sti cum vei reactiona la durere si poti pierde controlul, facand vreo complicatie.

| Own3r a răspuns:

Mai bine stai cuminte.E foarte dureros, si daca se infecteaza ai pus-o.