| MaddyEpuran a întrebat:

Buna TPU.Am auzit de o crema PFERDEBALSAM HOT care ar ajuta la arderea celulitei, dar se foloseste pentru cai mai mult. Stie cineva daca ajuta? Daca e buna? Pe ea se mentioneaza combaterea celulitei si modelarea siluetei.Astept raspuns. si dau funda.Va rog, multumesc ^_^!

1 răspuns:
| CatalinVictor1985 a răspuns:

Deci acest lucru trebuie sa-l intrebi direct la farmacie. Nu este nici o rusine sa intrebi si sa pleci daca nu vrei sa-l cumperi. Vad ca are un pret de 18 lei 50 bani dar am gasit si cu 21 lei pe alt site nu este scump dar intreaba farmacista este mai bine.
http://www.webfarm.ro/herbamedicus-pferdebalsam-hot-500-ml.html